bmm1sjyni7p8kydgpwpr-660x330

اطلاعات جدید از FIFA 17

bmm1sjyni7p8kydgpwpr

سال قبل بود که EA اعلام کرد با تیم Real Madrid برای سری بازی های FIFA وارد همکاری شده است. امروز هم EA به صورت رسمی اعلام کرد با تیم یوونتوس برای سری بازی های FIFA وارد همکاری شده است.

ماننده همکاری با تیم Real Madrid چهره بازیکنان یوونتوس هم اسکن (به روز رسانی تصویر چهره بازیکنان) شدند که در زیر می توانید تصاویر بازیکنان را مشاهده فرمایید که شاهد یک گرافیک زیبا با قدرت موتور گرافیکی Frostbite هستیم.

به غیر از چهره بازیکنان,استادیوم باشگاه هم به روز رسانی شده است که به لطف موتور قدرتمند Frostbite شاهد یک گرافیک زیبا از استادیوم هستیم. تصویر استادیوم یوونتوس در بازی FIFA ۱۷ به صورت زیر می باشند.

همچنین به غیر از این تصاویر ، تصاویری از گیم پلی با تیم یوونتوس و پشت صحنه ، اسکن کردن چهره بازیکنان منتشر شده است که به صورت زیر می باشد.

بازی FIFA ۱۷ در تاریخ ۲۷ September (مصادف با ۶ مهر) برای امریکایی شمالی و ۲۹ September (مصادف با ۸ مهر) برای دیگر نقاط جهان برای PC ، Xbox one و PS4 منتشر می شود البته EA اعلام کرده است نسخه Xbox 360 ، PS3 نیز همراه با PC ، Xbox one و PS4منتشر خواهد شد. شایان به ذکر است که اعضای EA/Origin Access می توانند چند روز زودتر به تجربه آزمایشی بازی بپردازند.

doy4nq8fnqtw9y7p79w 2iq6tkhhiynojxqkrqwv brl5vgfgprtwcdk2i1k

0yki18c0zsoh22ppz29

7klongah6hf0rh1ik1in

منبع : ایران ادیت |اطلاعات جدید از FIFA 17
برچسب ها : fifa ,بازیکنان ,بازی ,چهره ,یوونتوس ,استادیوم ,چهره بازیکنان ,گرافیک زیبا ,september مصادف ,بازی fifa ,وارد همکاری